Knorr toys bazén s míčky soft - Grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue

knorr toys bazén s míčky soft - Grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue

knorr toys bazén s míčky soft - Grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Knorrtoys
Cena:2392.00 Kč
knorr toys bazén s míčky soft - Grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue 3,25 (65%) 23 hodnocení

Tento bazének Soft od knorr® toys je něco, co musí každý kluk mít doma, aby si mohl pořádně vyhrát. Kulatý bazének s balónky se díky jeho designu a kulatému tvaru hodí do každého bytu. Díky intenzivním barvám a míčkům má tento bazén svůj vlastní specifický charakter. Ideální je tento bazén pro hmatovou integrační terapii. Díky mnoha činnostem se u Vašeho dítěte rozvíjí fyzická koordinace, rovnováha, manuální a vizuální schopnost. Robustní okraj je měkce polstrovaný. Barevné balónky jsou odolné a nehrozí nebezpečí spolknutí. Bazén odpovídá požadavkům dle EU/CE-označení pro hračky. Ideální narozeninový dárek, anebo jako dárek ke zvláštním příležitostem. Podrobnosti: Potah ze 100 % bavlny Potah lze díky zipu odejmout a vyprat Matariál bazén: Okraje a dno z pěnové hmoty. Protiskluzový povrch na spodní straně. Průměr bazén: 82 cm vnější, 72 cm vnitřní Rozměr okraj bazénu, 5 cm silný a 30 cm vysoký 300 pestrých balónků včetně Průměr balónek: ca. 6 cm Materiál balónek: PE-umělá hmota Snadná péče a odolné Věk: od narození Upozornění: Potah lze prát v ruce, není vhodné do sušičky


 • HAPE Magnetový labyrint - malý zvířecí svět
  HAPE Magnetový labyrint - malý zvířecí svět

  Magnetový labyrint - malý zvířecí svět Číslo výrobku: E1709 S touto magickou hůlkou můžeš kuličky koulet skrz labyrint bez problémů. Poznáš malá zvířátka v..

  509.00 Kč
 • Done by Deer podlahové zrcadlo růžové
  Done by Deer podlahové zrcadlo růžové

  S tímto skvělým podlahovým zrcadlem Done by Deer ve starorůžové barvě si vaše dítě užije spoustu zábavy. Může také zvědavě prozkoumat sebe a své okolí. Sledováním..

  1040.00 Kč
 • Hape Optical Laboratory
  Hape Optical Laboratory

  Optická laboratoř nabízí vše, co potřebujete pro osm experimentů souvisejících se světlem. Vzrušující cesta k učení: Představte svého malého vědce a vynálezce do..

  667.00 Kč
 • malá noha míč stopy pastel
  malá noha míč stopy pastel

  Chcete rychle sestoupit lesem? Na tomto elegantním mramorovém běhu v moderních pastelových odstínech se tři různě zbarvená dřevěná kola zdobená moderními en vzory..

  508.00 Kč
 • Janod Sweet Cocoon stavební bloky 20 kusů
  Janod Sweet Cocoon stavební bloky 20 kusů

  20 dřevěných kamenů, které lze snadno naskládat, aby vaše dítě mohlo experimentovat s konstrukcí a rovnováhou. Řada produktů v módních, jemných barvách, které vaše..

  733.00 Kč
 • bieco dřevěné puzzle
  bieco dřevěné puzzle

  S dřevěnou skládačkou od společnosti Bieco jsou podporovány motorické dovednosti a cit pro tvary a barvy. Za tímto účelem se vysoce kvalitní zpracovaná dřevěná..

  411.00 Kč


Hledáte Míčky do bazénu? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let je možné objevit jedinečné knorr toys bazén s míčky soft - grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt