Bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky

bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky

bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Bieco
Cena:1186.00 Kč
bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky 2,5 (50%) 42 hodnocení

Podrobnosti o produktu: Věk: od 12 měsíců Jako kombinace hracího stanu 2v1 a koupele s míčky je Dots ideální pro hraní, dovádění a schovávání. Hra s 50 míčky, které jsou součástí balení, podporuje vnímání barev a motorické dovednosti dítěte Vchod lze otevřít nebo zavřít pomocí popruhů Skládací stan Pop-Up lze postavit během několika vteřin nebo uložit, aby se ušetřilo místo, a doprovází malé dobrodruhy uvnitř i venku. Dots je vyroben z odolného polyesteru, je mimořádně robustní a snadno se čistí Kolekce Dots se zaměřuje na teplé karamelové tóny, které promění dětský pokoj v útulné místo pohody. Materiál a péče: Materiál: polyester, PE Péče: Čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Neponořujte do vody. Sušte na vzduchu Upozornění a bezpečnostní pokyny: Pozor: Montáž musí provádět dospělá osoba. Kuličkový bazén se velmi rychle odráží./ Pouze pro použití v domácnosti. Chraňte před ohněm./ Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.


 • Pinolino stan týpí Dakota
  Pinolino stan týpí Dakota

  Jedno jestli skrýš pro malé indiány anebo na mazlení po velkém dobrodružství. Týpí Dakota je ideální utočiště a vrchol každého dětského pokoje. Díky polstrované..

  2830.00 Kč
 • Ullenboom Týpí Rainbow
  Ullenboom Týpí Rainbow

  Podrobnosti o produktu: 2 okna na bočních panelech 3 velké vnitřní kapsy Nevhodné pro děti do 3 let Rozměry: výška 160 cm, půdorys: 120 x 120 cm Výška hlavy/výška na..

  2472.00 Kč
 • dětský stan atmosphera tipi Wapi pink
  dětský stan atmosphera tipi Wapi pink

  Podrobnosti o produktu: S malým okénkem a otevíráním vpředu Rám z topolových kůlů a látky zdobené bambulkami S našitou kapsou na vnitřní straně Ideální pro hrací..

  944.00 Kč
 • atmosphera Týpí stan Wapi ecrubeige
  atmosphera Týpí stan Wapi ecrubeige

  Podrobnosti o produktu: Dětský stan Tipi Zdobené malými okénky a kapsami Ideální pro hrací koutek Materiál a péče: Materiál rámu: topol Materiál tkanina: polyester..

  943.00 Kč
 • Micki Skrallan Play Teepee
  Micki Skrallan Play Teepee

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Tento hrací stan ve tvaru malého teepee pro panenku nebo oblíbeného plyšáka vytvoří v dětském pokoji extra útulný koutek. Dopřejte..

  720.00 Kč
 • small foot ® Outdoor Stan teepee
  small foot ® Outdoor Stan teepee

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 24 měsíců Dřevěný stan na hraní pro opravdové fanoušky Outdoor Tento prostorný venkovní hrací stan z robustního dřeva a nepromokavé..

  4592.00 Kč


Hledáte Hrací stany? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětské stany a tunely je možné objevit jedinečné bieco vysouvací hrací stan a kuličkový bazén dots s 50 míčky!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt