Bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky

bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky

bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Bieco
Cena:1186.00 Kč
bieco Vysouvací hrací stan a kuličkový bazén Dots s 50 míčky 2,25 (45%) 43 hodnocení

Podrobnosti o produktu: Věk: od 12 měsíců Jako kombinace hracího stanu 2v1 a koupele s míčky je Dots ideální pro hraní, dovádění a schovávání. Hra s 50 míčky, které jsou součástí balení, podporuje vnímání barev a motorické dovednosti dítěte Vchod lze otevřít nebo zavřít pomocí popruhů Skládací stan Pop-Up lze postavit během několika vteřin nebo uložit, aby se ušetřilo místo, a doprovází malé dobrodruhy uvnitř i venku. Dots je vyroben z odolného polyesteru, je mimořádně robustní a snadno se čistí Kolekce Dots se zaměřuje na teplé karamelové tóny, které promění dětský pokoj v útulné místo pohody. Materiál a péče: Materiál: polyester, PE Péče: Čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Neponořujte do vody. Sušte na vzduchu Upozornění a bezpečnostní pokyny: Pozor: Montáž musí provádět dospělá osoba. Kuličkový bazén se velmi rychle odráží./ Pouze pro použití v domácnosti. Chraňte před ohněm./ Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby.


 • Kids Concept® Pavillion Stan
  Kids Concept® Pavillion Stan

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Hrajte si ve velkém pavilonovém stanu, kam se vejde vaše dítě i všichni jeho kamarádi. Sroluj boční strany a pozvi všechny své..

  4325.00 Kč
 • Kids Concept ® stan světle růžový
  Kids Concept ® stan světle růžový

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Zde je dostatek prostoru pro zábavu a hry! Všechny strany lze srolovat Stan se snadno staví i sundává. Můžete si zde zahrát všechny..

  3693.00 Kč
 • Kids Concept® Stan na hraní Star modrý
  Kids Concept® Stan na hraní Star modrý

  Neutrální základ potřebuje v průběhu času změnu. Malé děti rychle rostou a vzhled místnosti se často mění. Naše světle modré výrobky vytvářejí v místnosti..

  874.00 Kč
 • howa flower ® Dětský hrací stan s včetně podložky pod podlahu
  howa flower ® Dětský hrací stan s včetně podložky pod podlahu

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Howa Ve stanu na hraní mohou malí návštěvníci objevovat svůj vlastní svět. Děti se rády schovávají a hrají si ve svém vlastním..

  2863.00 Kč
 • kindsgard hrací stan magislot růžový
  kindsgard hrací stan magislot růžový

  Podrobnosti o produktu: Barva: hezké růžové provedení Četné možnosti využití: ať už jako hrad do dětského pokoje nebo jako ochrana před větrem a sluncem na zahradě,..

  959.00 Kč
 • howa ® Hrací stan space vč. podložky na podlahu
  howa ® Hrací stan space vč. podložky na podlahu

  Hrací stan z howa je vyroben z vysoce kvalitní tiger 100% bavlny. Stan má barvu modern design . Zvláštností jsou nádherné lesklé space prvky a tečky rozprostřené po látce...

  2963.00 Kč
 • kindsgard hrací stan magislot šedý
  kindsgard hrací stan magislot šedý

  Podrobnosti o produktu: Barva: hezké šedé provedení Četné možnosti využití: ať už jako hrad do dětského pokoje nebo jako ochrana před větrem a sluncem na zahradě, Vaše..

  959.00 Kč


Hledáte Hrací stany? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětské stany a tunely je možné objevit jedinečné bieco vysouvací hrací stan a kuličkový bazén dots s 50 míčky!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt