Kidkraft Country Vista domeček na hraní

Kidkraft Country Vista domeček na hraní

Kidkraft Country Vista domeček na hraní

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:KidKraft
Cena:14990.00 Kč
Kidkraft Country Vista domeček na hraní 5 (100%) 18 hodnocení

Otevřené místnosti nabízí víc prostoru fantazii. To je základní myšlenka, která stojí za každým domečkem Country Vista od KidKraft. Tento domeček na hraní ve venkovském stylu s jeho lítacími dveřmi pobízí ke hraní a objevování. Děti a rodiče budou milovat spoustou detailů, jako např. kulatá okna, dřevenou fasádou v teplé šedé barvě, anebo větrného kohouta na střeše. Bílé a červené barevné akcenty dopňují venkovní design V podávacím okénku si mohou děti vystavit stánek s ovocem a zeleninou, servírovat svačinky. A na tabuli si mohou napsat denní nabídky, přičemž na nastavielných hodinách lze zviditelnit otevírací dobu. Na jedné straně domečku, pod střechou, jsou 2 lavice pro hosty, kde si v klidu mohou sníst jejich svačinku. K vnitřnímu vybavení patří trouba s plotýnkami, a myčkou na nádobí. Díky širokým vstupním dveřím si mohou vzít děti do domečku vlastní nábytek. dokonce i na kolo je místo! Díky EZ Kraft Assembly™ je výstavba domečku velice jednoduchá, jednoduše vybalíte, rozložíte, a velice rychle se mohou nastěhovat nový majitelé. S každým Country Vista domečkem na hraní od Kidkraft přinesete idylický život na farmách do Vaší zahrady. Podrobnosti: Lítací dveře s přístupem do prostor na hraní. Podávací okénko se 2 lavicemi. Tabule na psaní křídou a hodiny. Nádherné kuchyňské okénko. Umývadlo a plotýnky. Větrný kohout. EZ Kraft Assembly™ V aplikaci BILT, která je zdarma, najdete rychlé a snadné pokyny k instalaci. Stačí je stáhnout z Apple App Store nebo Google Play Rozměry: 156,21 x 145,29 x 160,5 cm Hmotnost: 60,05 kg Věk: od 2 let


 • plum domekloď na chůdách
  plum domekloď na chůdách

  Plum ® Boat-House na chůdách je ideálním místem pro pikniky, večírky a zábavné zahradní hry. Děti se mohou ve své vysněné jeskyni cítit pohodlně a všichni jejich..

  14723.00 Kč
 • EXIT Dřevěný domeček Loft 300 přírodní
  EXIT Dřevěný domeček Loft 300 přírodní

  EXIT Loft 300 je právě takový domeček, kde si nádherně může hrát více dětí. Domeček na stojnách má schodiště a klouzačku, kterou lze připojit vlevo a vpravo od..

  19490.00 Kč
 • EXIT Dřevěný domeček Loft 500 červený
  EXIT Dřevěný domeček Loft 500 červený

  EXIT Loft 500 je právě takový domeček, kde si nádherně může hrát více dětí. Tento domeček stojí na stojnách, je vyvýšený, aby si děti mohly hrát na pískovišti..

  21550.00 Kč
 • EXIT Dřevěný domeček Fantasia 300 zelený
  EXIT Dřevěný domeček Fantasia 300 zelený

  V dřevěném domečku na hraní EXIT Fantasia v zelené barvě se bude každé dítě cítit jako doma. Domeček ve veselých barvách s asymetrickými okny. Hravý domeček EXIT..

  14831.00 Kč
 • Roba polstrování na laviču Sada 2ks
  Roba polstrování na laviču Sada 2ks

  Sada 2ks polstrování na lavičku od značky Roba je vhodná k sedacím soupravám řady Picknick a Play. Díky ideálnímu doplnění sedacích souprav značky Roba sedí Vaše malé..

  540.00 Kč
 • Janod ® Stohování zvíře Panda
  Janod ® Stohování zvíře Panda

  Legrační skládací hračka ve tvaru panda dát dohromady. Stačí dát dohromady různé dřevěné části a získat pěknou postavu. Uši jsou vyrobeny z plsti. Barvy jsou na..

  460.00 Kč


Hledáte Dětské domečky? V sekci hračky | hračky na ven | hrací věže a domečky je možné objevit jedinečné vista!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt