Sylvanian Families ® Dobrodružství kamarádi z mateřské školy Zábava u bazénu

Sylvanian Families ® Dobrodružství kamarádi z mateřské školy Zábava u bazénu

Sylvanian Families ® Dobrodružství kamarádi z mateřské školy Zábava u bazénu

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Sylvanian Families
Cena:534.00 Kč
Sylvanian Families ® Dobrodružství kamarádi z mateřské školy Zábava u bazénu 4,25 (85%) 45 hodnocení

Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Tři děti Sylvanian Families se už těší na koupací sezónu. Vybaveny potápěčskými brýlemi, vodními cákanci a delfínem, léto může přijít. Mládě veverky ořechové, mládě pouštní lišky a mládě vydry mají na sobě skvělé koupací oblečky. Na Sylvanian Families Dobrodružství kamarádů z mateřské školy Zábava v bazénu Sada figurek obsahuje tři figurky miminek v plaveckých oblečcích, dvoje potápěčské brýle, dvě vodní stříkačky a delfína. Figurky jsou vysoké přibližně 3-4 cm, hlava, ruce a nohy velkých figurek jsou pohyblivé Rozměry a hmotnost: Rozměry ve složeném stavu (délka x šířka x výška): 3,4 x 2,3 x 4,9 cm Hmotnost: přibližně 0,09 kg Materiál a péče: Materiál: plast


 • schleich ® Lesní hospodář s vozidlem
  schleich ® Lesní hospodář s vozidlem

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 4 let Tématický svět: Farma World Farmář Paul musí nařezat dřevo v lese, než přijde zima. Za tímto účelem jede terénním vozidlem do lesa..

  850.00 Kč
 • schleich ® Tori Prince ss
  schleich ® Tori Prince ss

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 4 let Tématický svět: Horse Club Tori je šťastná: konečně je ve stáji se svou frískou klisnou Prince ss. Tady se cítí nejlépe. Dnes se..

  486.00 Kč
 • Schleich Wild Life Velký záchranný vůz pro zvířata 42475
  Schleich Wild Life Velký záchranný vůz pro zvířata 42475

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Tématický svět: Divoký život Lanový naviják jeřábu může být připevněn ke kabině řidiče. Podporuje nápaditou hru Všechny figurky..

  1330.00 Kč
 • schleich ® Hermiona Grangerová a Crookleg 42635
  schleich ® Hermiona Grangerová a Crookleg 42635

  Podrobnosti o produktu: Věk: 6+. Hermiona, jedna z Harryho nejlepších kamarádek a nebelvírská spolužačka, je bystrá a pracovitá studentka. Její rychlé myšlení a působivé..

  470.00 Kč
 • schleich ® Stínové kamenné monstrum 70158
  schleich ® Stínové kamenné monstrum 70158

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 5 let Při pohledu na stínový kámen monsters vás zamrazí, vypadá tak děsivě. S široce roztaženýma rukama a obrovskými tlapami chytá své..

  541.00 Kč
 • schleich ® Gastonia 15036
  schleich ® Gastonia 15036

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 5 let Člověk by neřekl, že je to možné: Gastonia je býložravec a neublíží ani mouše. A přitom vypadá tak děsivě s velkými hroty na..

  411.00 Kč
 • schleich ® Buckbeak 13988
  schleich ® Buckbeak 13988

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 6 let Hroch Buckbeak má dlouhá, zahnutá šedočerná křídla. Zaujme svými silnými kopyty a ostrými drápy. Tématický svět: Kouzelnický World..

  588.00 Kč


Hledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné sylvanian families ® dobrodružství kamarádi z mateřské školy zábava u bazénu!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt