Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:SUN International
Cena:3384.00 Kč
Sun International obchod příroda - látka šedá tečky 5 (100%) 16 hodnocení

Tento klasický obchod aden ze SUN s markýzou nejen vypadá opravdu elegantně, ale také nabízí malému podnikateli nebo ženě dostatek prostoru pro prezentaci zboží. Obchodní aden je vyráběn s velkou láskou k detailům v konstantní kvalitě dřeva. S elegantním prodejním pultem, včetně displeje ovoce, 4 zásuvkami, křídovou deskou a mnoha možnostmi kreativního designu, je nejen hezká, ale především rozumně vybavená. Nakupování a prodej je tedy opravdu zábavná! Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): cca. 90 x 95 x 125 cm Výška pultů: 55 cm Velká, klasická Kaufl aden ze dřeva s markýzou Markýza je výškově nastavitelná Spousta úložného prostoru a velkorysé úložné prostory: látková police, boční a přední dodávka vč. 4 zásuvky S křídovou deskou pro individuální design Barevné dřevo: bílá / teplá šedá Barevné textilie: bílá se zlatými / černými trojúhelníky Věk: od 3 let Pozor Dodávka bez dekorace! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.


 • ECOIFFIER Vozík se zmrzlinou a burgery
  ECOIFFIER Vozík se zmrzlinou a burgery

  S tímto mobilním vozíkem se ti budou zmrzliny a burgery připravovat jedna radost. Prodej je všechny. Díky čtyřem kolečkům je tento vozík snadno ovladatelný. Na jedné..

  746.00 Kč
 • Howa Obchod Uli s tabulí
  Howa Obchod Uli s tabulí

  Stánek značky Howa vzbudí vzpomínky na malé obchůdky 'za rohem'. Polička pod pultem a regály nabízí dostatek místa na ovoce, zeleninu i další potraviny. V šuplíku..

  3466.00 Kč
 • Sun International obchod příroda - látka šedá tečky
  Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

  Tento klasický obchod aden ze SUN s markýzou nejen vypadá opravdu elegantně, ale také nabízí malému podnikateli nebo ženě dostatek prostoru pro prezentaci zboží. Obchodní..

  3384.00 Kč
 • SMOBY Citymarket šedozelený
  SMOBY Citymarket šedozelený

  Obchod s potravinami je skutečnou klasikou do dětského pokojíčku - Smoby City obchod nabízí také originální design skutečného supermarketu a má nákupní košík přímo..

  1377.00 Kč
 • Pinolino Kaufl aden Wilma
  Pinolino Kaufl aden Wilma

  Kaufmannsl aden je díky svým krásným zakřiveným detailům a barevné kombinaci bílé a pastelové zeleně Pinolino skutečným poutačem v každé místnosti a je perfektní jako..

  4372.00 Kč
 • Howa Obchůdek Emma s markýzou
  Howa Obchůdek Emma s markýzou

  Tento obchůdech z masivního dřeva s markýzou se Vašemu dítěti zalíbí. S policemi a třemi veselými šuplíky. Podrobnosti: Rozměry: 125 x 84 x 72 cm Bez dekorace. Věk: od 3..

  2483.00 Kč
 • PINOLINO Stánek na trhu Lucy
  PINOLINO Stánek na trhu Lucy

  Obzvláště odolný stánek na trhu Lucy je skutečnou klasikou mezi hračkami, díky němu se z každého náupu stane skutečný záčitek pro malé i velké. S látkovou střechou,..

  4883.00 Kč
 • Janod Green Market obchod s příslušenstvím
  Janod Green Market obchod s příslušenstvím

  Dřevěný stánek s různým příslušenstvím, ideální pro malé obchodníky. Obchod Green Market obsahuje hodiny, tabuli, balíček kříd, šest kartonových krabiček s..

  3303.00 Kč
 • BAYER CHIC 2000 Kavárna
  BAYER CHIC 2000 Kavárna

  Naše hravá kavárna nabízí vše, co potřebují malí baristi a milovníci pečiva, aby mohli doma začít dobře. V přední části nabízí dvoustupňový pult a širokou plochu..

  839.00 Kč


Hledáte Dětské obchůdky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětské obchody je možné objevit jedinečné sun!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt