Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

Sun International obchod příroda - látka šedá tečky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:SUN International
Cena:3384.00 Kč
Sun International obchod příroda - látka šedá tečky 5 (100%) 19 hodnocení

Tento klasický obchod aden ze SUN s markýzou nejen vypadá opravdu elegantně, ale také nabízí malému podnikateli nebo ženě dostatek prostoru pro prezentaci zboží. Obchodní aden je vyráběn s velkou láskou k detailům v konstantní kvalitě dřeva. S elegantním prodejním pultem, včetně displeje ovoce, 4 zásuvkami, křídovou deskou a mnoha možnostmi kreativního designu, je nejen hezká, ale především rozumně vybavená. Nakupování a prodej je tedy opravdu zábavná! Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): cca. 90 x 95 x 125 cm Výška pultů: 55 cm Velká, klasická Kaufl aden ze dřeva s markýzou Markýza je výškově nastavitelná Spousta úložného prostoru a velkorysé úložné prostory: látková police, boční a přední dodávka vč. 4 zásuvky S křídovou deskou pro individuální design Barevné dřevo: bílá / teplá šedá Barevné textilie: bílá se zlatými / černými trojúhelníky Věk: od 3 let Pozor Dodávka bez dekorace! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.


 • MUSTERKIND® Obchod a kavárna Arabica vícebarevné
  MUSTERKIND® Obchod a kavárna Arabica vícebarevné

  S velkou pozorností věnovanou detailu vás tento výjimečný obchod ve stylu kavárny v barvách MUSTERKIND® zve ke hraní a odpočinku. Děti si mohou dle nálady připravit kávu..

  5006.00 Kč
 • MUSTERKIND obchůdek na hraní - Cassia - bílá přírodní máta
  MUSTERKIND obchůdek na hraní - Cassia - bílá přírodní máta

  Náš oblíbený Kaufl aden ve stylu supermarketu přichází v novém vzhledu. Stabilní Kaufl aden je vyroben ze dřeva a nyní se skládá ze 2 prvků, které lze variabilně..

  4587.00 Kč
 • Pinolino Kaufl aden Wilma
  Pinolino Kaufl aden Wilma

  Kaufmannsl aden je díky svým krásným zakřiveným detailům a barevné kombinaci bílé a pastelové zeleně Pinolino skutečným poutačem v každé místnosti a je perfektní jako..

  4372.00 Kč
 • Kidkraft® prodejní stánek
  Kidkraft® prodejní stánek

  Pojďme vyzkoušet, kolik ta věc vydrží! V našem prodejním stánku si mohou malí zákazníci nakoupit potraviny a zaplatit za ně u interaktivní pokladny. Přehled funkcí..

  2480.00 Kč
 • Janod Green Market obchod s příslušenstvím
  Janod Green Market obchod s příslušenstvím

  Dřevěný stánek s různým příslušenstvím, ideální pro malé obchodníky. Obchod Green Market obsahuje hodiny, tabuli, balíček kříd, šest kartonových krabiček s..

  2549.00 Kč
 • beluga Game Shop 2 v 1 stánek a loutkové divadlo
  beluga Game Shop 2 v 1 stánek a loutkové divadlo

  S obchodem Play shop 2-v-1 Kaufl aden a loutkovým divadlem v jednom si vaše dítě užije spoustu zábavy! Nakupování je snadné, protože jako dobrý majitel l adenu zajistíte,..

  1297.00 Kč
 • howa Kaufl aden Robin s markýzou
  howa Kaufl aden Robin s markýzou

  Sladká kauflová aden z masivního dřeva s červenými akcenty a velkou markýzou zrychluje srdce vašeho dítěte. Kaufl aden nabízí dostatek úložného prostoru a 3 zásuvky...

  2523.00 Kč
 • roba Obchod 1125 x 90 x 75 cm
  roba Obchod 1125 x 90 x 75 cm

  Malý obchod od Roba nechává spoustu prostoru pro kreativní hraní rolí. Dá se hrát na pekaře, řezníka nebo prodejnu hraček. Obchod potištěný potravinami je vyroben z..

  2017.00 Kč
 • PINOLINO Obchod Kimo
  PINOLINO Obchod Kimo

  Zvláště stabilní obchod Kimo je skutečnou klasikou mezi hračkami, ve kterém je pro všechny věkové kategorie nakupování zážitkem. S velkým množstvím oddílů a polic pro..

  5343.00 Kč
 • MUSTERKIND supermarket Street Kitchen Piperis krémová šedomodrá
  MUSTERKIND supermarket Street Kitchen Piperis krémová šedomodrá

  Inspiraci bere tento v urban stylu vyrobený dřevěny prodejní stánek Pipersi ze světových tržnic, poulićnich oslav. Od této chvíle se nemusíte rozhodovat mezi kuchyňkou a..

  5287.00 Kč


Hledáte Dětské obchůdky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětské obchody je možné objevit jedinečné sun!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt