Primamma Multi-Boxes 4 v

primamma Multi-Boxes 4 v

primamma Multi-Boxes 4 v

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nádobky na jídlo
Dodavatel:Primamma
Cena:283.00 Kč
primamma Multi-Boxes 4 v 4,5 (90%) 15 hodnocení

Pro svěží a rychlou kuchyň pro děti: čtyři Multi-Boxy přeměňují chlazené nebo hluboce zmrazené čerstvé zásoby na teplé dětské jídlo v žádném okamžiku. Praktické boxy jsou vhodné pro ledničky, mrazničky a mikrovlnné trouby - není třeba dekantovat do nádob vhodných pro teplo nebo chlad. Vložte porcované jídlo přímo z mrazničky do mikrovlnné trouby, rozmrazte jej, zahřejte a během několika minut je jídlo připravené. Flexibilní základna je zvláště chytrá pro vyjmutí zmrazeného jídla: jednoduše otevřete víko, stiskněte jej a část vyjde z krabice. Takže se nic nedaří: umístěte naplněné boxy do volného zásobníku, klikněte na ně dolů a přepravte je do mrazicího oddílu. Stabilní: Bílý podstavec pomáhá vařit jídlo - Multi-Box se nesklopí při zahřátí v mikrovlnné troubě se nezahřeje. Zapisovatelné víko Multi-Boxes (používejte pouze utíratelné mrazicí pera) je zvláště praktické pro přehled o dodávce čerstvých potravin v mrazničce. Obsah a datum výroby jsou okamžitě viditelné - pro optimální skladování zásob. Všechny krabice mají kapacitu 95 ml, a proto jsou ideální pro začátek doplňkového jídla. Měřítko na zadní straně usnadňuje dávkování i malých množství. Kromě doplňkového potravinového období existuje také mnoho dalších použití, např. Zmrazení bylin, skladování zbytků, konzumace občerstvení s sebou, když jste venku, a ještě mnohem více. Produkt splňuje evropskou normu EN 14372. Všechny produkty primamma jsou vyrobeny z materiálů bez BPA. Detaily produktu: Pro doma i na cestách Odolné vůči teplu a chladu Vhodné pro mrazničku, lednici a mikrovlnnou troubu Množství náplně: cca. 95 ml Materiál: Polypropylen, bez BPA Čištění: v myčce bezpečné v myčce Věk: Od 6 měsíců Rozsah dodávky: 1 kus (4x krabice, 1x zásobník) Pozor: Před prvním použitím produkt důkladně očistěte. Později jej očistěte jemným čisticím prostředkem v horké vodě nebo v myčce na nádobí v horním oddílu. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Používejte pouze měkké kartáče a houby. Tvrdé předměty mohou poškrábat povrch. Jídlo může zabarvit povrchy. Nevyplňujte krabice k okraji, protože se během zmrazování může obsah rozšířit. V důsledku vysoké teploty, např. V myčce na nádobí, se plast může deformovat a mít vliv na těsnost, proto občas umístěte krabice do horké vody se zavřeným víkem a poté je nechte vychladnout. Před zahřátím v mikrovlnné troubě otevřete víko krabice a v několika krátkých intervalech zahřívejte jídlo na nízkou teplotu.


 • nip krabička na svačinu barevná s víčkem 6 ks
  nip krabička na svačinu barevná s víčkem 6 ks

  Krabička na svačinu je ideální volbou pro skladování občerstvení a tekutin. Jednoduché, rozmanité a praktické. Sada 6 ks obsahuje krabičky a víčka, vše vyrobeno z..

  215.00 Kč
 • SKIP HOP Grab Go Food Containing Stacking Cup
  SKIP HOP Grab Go Food Containing Stacking Cup

  Díky zaměnitelným víčkům s uzávěry typu twist and click lze naše kontejnery pro dětské výživy používat jednotlivě nebo na sebe na sebe. S pogumovanými držadly je..

  308.00 Kč
 • Zásobník na mléko v prášku AVENT PHILIPS neobsahuje BPA
  Zásobník na mléko v prášku AVENT PHILIPS neobsahuje BPA

  Zásobník na mléko v prášku AVENT Neobsahuje BPA Stravu do lahvičky je nejlépe připravovat čerstvou, aby se nemohlo nic zkazit. Zásobník je ideální na cesty a vejdou se do..

  197.00 Kč
 • SKIP HOP nerezový termobox Sova
  SKIP HOP nerezový termobox Sova

  Tento termobox je určen především pro kojeneckou stravu. Podrobnosti: Rozměr: 12 x 9 x 9 cm Čištění: Lze mýt v myčce Materiál: Nerez, silikon, PP, PS, PE Věk: od 12..

  509.00 Kč
 • BEABA Skladovací nádoba světle modrá 150 ml
  BEABA Skladovací nádoba světle modrá 150 ml

  Úložný box nejvyšší kvality. Sklo kontrastní. Nemění se v průběhu času, žádné změny barvy, žádné deformace, toleruje teplo a oteplování, zmrazování nebo..

  196.00 Kč
 • POWDY Drtič mléka s vyměnitelnými vložkami růžový
  POWDY Drtič mléka s vyměnitelnými vložkami růžový

  V tabulce vás POWDY vidíte, zda je vaše sušené mléko doporučeno pro POWDY 2 . Toto je doporučení založené na testech. Před použitím prosím zkontrolujte, zda je obsažen..

  757.00 Kč
 • SKIP HOP nerezový termobox Motýlek
  SKIP HOP nerezový termobox Motýlek

  Tento termobox je určen především pro kojeneckou stravu. Podrobnosti: Rozměr: 12 x 9 x 9 cm Čištění: Lze mýt v myčce Materiál: Nerez, silikon, PP, PS, PE Věk: od 12..

  527.00 Kč
 • BEABA Skladovací kontejner 250 ml růžový
  BEABA Skladovací kontejner 250 ml růžový

  Úložný box nejvyšší kvality. Sklo kontrastní. Nemění se v průběhu času, žádné změny barvy, žádné deformace, toleruje teplo a oteplování, zmrazení nebo sterilizaci...

  211.00 Kč


Hledáte Nádobky na jídlo? V sekci výživa je možné objevit jedinečné primamma!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt