PLAYMOBIL ® Family Fun dětský bazén s vířivkou 70611

PLAYMOBIL ® Family Fun dětský bazén s vířivkou 70611

PLAYMOBIL ® Family Fun dětský bazén s vířivkou 70611

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Playmobil
Cena:590.00 Kč
PLAYMOBIL ® Family Fun dětský bazén s vířivkou 70611 5 (100%) 20 hodnocení

V dětském bazénu je vodní zábava napsána na velkém papíře. Dítě se na houpačce spokojeně houpe nahoru a dolů a nohama odkopává vodu. Po kolečku na houpačce maminka nejprve s potěšením vyzkouší vířivku, zatímco holčička se spokojeně pohupuje sem a tam na velké krevetové houpačce. Malé krokodýlí mládě zatím šplhá po listnaté liáně a pozoruje veselé dění v bazénu. Vodní zábava pro malé i velké! Včetně skluzavky s vlnou, dětské houpačky a pružinové houpačky. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 34,8 x 18,7 x 9 cm Obsah: Figurky: 1 žena, 1 dívka, 1 dítě Zvířata: 1 pták, 1 salamandr Příslušenství: 1 dětský bazén, 1 skála, 1 vířivka s čerpadlem a hadicí, 1 žebřík, 1 palma, 1 strom s listy, 1 rostlina s květy, 1 dětská skluzavka, 1 dětská houpačka, 1 pružinové houpadlo, 1 ručník, 1 pár vodních křídel. Věk: od 4 let Pozor Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!


 • PLAYMOBIL ® City Life dobrodružné hřiště 70281
  PLAYMOBIL ® City Life dobrodružné hřiště 70281

  Co by mohlo být hezčí, než kdybych si hrál venku na čerstvém vzduchu? Dobrodružné hřiště nabízí vše, co malé děti potřebují pro spoustu zábavy. Skluzavka, houpačka..

  850.00 Kč
 • PLAYMOBIL Galaxy Police - Galaxy Police -Bike
  PLAYMOBIL Galaxy Police - Galaxy Police -Bike

  Policejní kolo má funkční blikající světlo (včetně baterií), rozkládací křídla a výstřely. A pro vzrušující pronásledování nemůže chybět protistrana, která je..

  573.00 Kč
 • PLAYMOBIL Stunt Show Monster Truck Shark
  PLAYMOBIL Stunt Show Monster Truck Shark

  Pro tento mladý pár je sport prostě ta největší věc! Na dovolené nesmí být ani nedostatek sportovních aktivit, a proto se nyní oba vydávají na výlet na kánoi na..

  1146.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Country Auto s přívěsem pony 70511
  PLAYMOBIL ® Country Auto s přívěsem pony 70511

  Pokud musí některý z poníků k veterináři, je převezen v prostorném přívěsu pro poníky. Malý chlapec opatrně doprovází svého poníka přes rampu do přívěsu. Není to..

  962.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Playbox Mořská panna
  PLAYMOBIL ® Playbox Mořská panna

  Mořští lidé žijí šťastně a spokojeně v hlubinách oceánu. Mořská panna sbírá na mořském dně perly a hází je do sítě. Po skončení práce si odpočine na..

  521.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Můj hamburger aden
  PLAYMOBIL ® Můj hamburger aden

  Chutný bufet je připraven pod barevným svítícím řetězem luceren vedle svítícího grilu. S dětskou houpačkou a brouzdalištěm. Podrobnosti o produktu: Vyžaduje baterie: 3 x..

  966.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Heidi školní lekce v Dörfli 70256
  PLAYMOBIL ® Heidi školní lekce v Dörfli 70256

  Krásná sada PLAYMOBIL ® s vesnickým učitelem Trotterem a také s Karlem, Williamem a Heidim. Zahrnuje přírodní poklady, tabule pro psaní a další školní doplňky. Vhodné..

  481.00 Kč
 • PLAYMOBIL Galaxy Police - Pirates Galaxy Robot
  PLAYMOBIL Galaxy Police - Pirates Galaxy Robot

  Extrémně agilní bojový robot s uchopením a pilovým kotoučem. Laserová zbraň s funkcí blikajícího světla (včetně baterií). V těle robota je umístěn odnímatelný..

  458.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Playbox Orient Princezna
  PLAYMOBIL ® Playbox Orient Princezna

  Orient, místo legendárních příběhů a pověstí. Při toulkách palácem objeví princ s princeznou tajemnou kouzelnou lampu. Když ji potřou, objeví se podivuhodný duch...

  474.00 Kč
 • Sylvanian Families ® Rodina černých koček
  Sylvanian Families ® Rodina černých koček

  Rodina Sylvanian Families Black Cat Family jsou roztomilé postavičky s přítulným kožíškem. Všechny jsou černé a mají roztomilé růžové uši. Hlavy, ruce a nohy..

  943.00 Kč


Hledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné playmobil ® family fun dětský bazén s vířivkou 70611!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt