LULANDO dětský bazén s kuličkami růžový 90 cm

LULANDO dětský bazén s kuličkami růžový 90 cm

LULANDO dětský bazén s kuličkami růžový 90 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:LULANDO
Cena:2277.00 Kč
LULANDO dětský bazén s kuličkami růžový 90 cm 4,25 (85%) 19 hodnocení

LULANDO bazén s balónky má certifikát CE, to znamená, že odpovídá evropským předpisům. Koupel s balónky je velká zábava, podporuje vývoj motoriky miminek a jeho schopnost kontrolovat tělo. Je to také jedna z metod jak uvolnit svaly. Dno je z odolného a vlhku odpozujícího materiálu. Bazén je možný tedy používat nejen ve vnitř, ale i v létě venku. V sadě je 200 plastových balónků, certifikované, bez obsahu škodlivých látek s průměrem 7 cm. Balónky jsou v praktickém vaku, lehce je můžete uskladnit. Bazén je vyroben z certifikované, měkkě pěny. Jeho odnímatelný potah na zip je z příjemného velouru. Můžete ho nechat vyprat v pračče. Podrobnosti: Obsah: 200 kuliček Rozměry: Průměr: 90 cm, výška: 30 cm, výška ca. 7 cm Potah: Horní strana: 80 % bavlna, 20 % polyester; / spodní část:: 100 % polyester Potah můžete vyprat v pračče na max. 40 stupňů. Věk: od 12 měsíců Pozor! Během přepravy se může bazén lehce zdeformovat. Ihned po rozbalení bazén postavte ať se srovná. Během 24. hodin se bazén srovná do správného tvaru. Upozornění: Uchovávat mimo dosah ohně. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Pouze pro děti, které samy umí sedět bez dopomoci. Pouze jedno dítě si smí v bazénu hrát. Použití za dohledu dospělého! Před 1. použitím si pozorně přečtěte návod na použití. Zboží používejte dle návodu na použití. Hračky používat pouze k danému účelu. Balení není hračka.


 • knorr toys bazén s míčky soft - Grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue
  knorr toys bazén s míčky soft - Grey white stars včetně 300 míčků cremegreylightblue

  Tento bazének Soft od knorr® toys je něco, co musí každý kluk mít doma, aby si mohl pořádně vyhrát. Kulatý bazének s balónky se díky jeho designu a kulatému tvaru hodí..

  2827.00 Kč
 • bieco motorická kostka
  bieco motorická kostka

  Cvičení - a motorická kostka od společnosti Bieco je fantastická hračka, která zlepšuje motoriku a podporuje pozornost vašeho dítěte. Tato dětská hračka se skládá z..

  988.00 Kč
 • Done by Deer Activity hračka Tummy Time Croco růžová
  Done by Deer Activity hračka Tummy Time Croco růžová

  Stimulujte smysly svého dítěte s hračkou Croco activity v růžové barvě. Výrobek posiluje krk a také záda těch nejmenších. Zároveň si děti užívají smyslné hračky...

  1095.00 Kč
 • SES Creative Přítel smyslů Bob
  SES Creative Přítel smyslů Bob

  Batole mají stále celý svět k objevování. S tímto smyslovým přítelem SES Tiny talenty můžete objevovat různé materiály, barvy a tvary svými smysly a rozvíjet své..

  484.00 Kč
 • Done by Deer Activity kroužek To-Go růžový
  Done by Deer Activity kroužek To-Go růžový

  Růžový prsten aktivity stimuluje zvědavost dítěte. Prsten má řadu senzorických vlastností. Například měkký kousací kroužek uklidňuje svědění dásní. Zrcadlo s..

  629.00 Kč
 • HAPE Magnetový labyrint - malý zvířecí svět
  HAPE Magnetový labyrint - malý zvířecí svět

  Magnetový labyrint - malý zvířecí svět Číslo výrobku: E1709 S touto magickou hůlkou můžeš kuličky koulet skrz labyrint bez problémů. Poznáš malá zvířátka v..

  509.00 Kč
 • Hape Jungle Labyrint
  Hape Jungle Labyrint

  V magnetickém labyrintu čekají na objevení legrační zvířata. Magnetické koule musí najít cestu kolem mnoha překážek! Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x..

  625.00 Kč


Hledáte Míčky do bazénu? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let je možné objevit jedinečné lulando dětský bazén s kuličkami růžový 90 cm!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt