Knorr® toys stan city De Luxe City barevný

knorr® toys stan city De Luxe City barevný

knorr® toys stan city De Luxe City barevný

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Knorrtoys
Cena:1368.00 Kč
knorr® toys stan city De Luxe City barevný 3,25 (65%) 24 hodnocení

Toto stanové městečko od firmy knorr toys lze využít mnoha způsoby, ať už jako útulné doupě v dětském pokoji nebo jako ochranu před větrem a sluncem na zahradě, a navíc je to skvělá zábava pro nejmenší. Přiložené prolézací trubky o délce přibližně 90 cm a průměru 48 cm jim umožňují pohyb z jedné strany na druhou. Stany a prolézací trubky jsou vyrobeny z vodoodpudivé stanové tkaniny, kterou lze snadno otřít. Dveře stanů lze otevřít pomocí malých popruhů. Stabilitu zajišťují plastové tyče uvnitř stanů. Dvě prolézací trubky spojují podle potřeby velký hrací stan, velký hrací domek a velký indiánský stan. Podrobnosti o produktu: Rozměry hracího stanu (délka x šířka x výška): 112 x 112 x 94 cm. rozměry domečku (délka x šířka x výška): 95 x 72 x 102 cm rozměry indického stanu (délka x šířka x výška): 100 x 100 x 135 cm Rozměry prolézacích trubek: (délka): 90 cm, (průměr): 48 cm Materiál stanové tkaniny a trubek: 100% polyester, stanové tyče: Plastové Hmotnost: 3,4 kg Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým částem, které mohou spolknout - nebezpečí udušení! Doporučuje se dohled dospělé osoby. Hračku musí skládat a rozkládat dospělá osoba. Nářadí a malé díly uchovávejte mimo dosah malých dětí. V případě nesprávné manipulace se zbožím propadají veškeré nároky na záruku a záruční plnění.


 • Dětský koncept ® Tipi stan mini zelený
  Dětský koncept ® Tipi stan mini zelený

  Když si děti hrají nebo visí ven ve svém stanu s vlkodlaky, jejich panenky a vycpaná zvířata najdou místo ve svém vlastním stanu - Mini stan se stanou. Stan se snadno..

  1297.00 Kč
 • howa Tipi Stan Toni šedá bílá s podlahovou rohoží
  howa Tipi Stan Toni šedá bílá s podlahovou rohoží

  Se stanem Tipi Toni od howa ® mohou děti objevit svůj vlastní svět. Hrací stan je vyroben z vysoce kvalitní tygrové 100% bavlny. 5 tyčí je vyrobeno z masivního dřeva a jsou..

  3165.00 Kč


Hledáte Hrací stany? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětské stany a tunely je možné objevit jedinečné stan!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt