EverEarth® Chrastítko krokodýl

EverEarth® Chrastítko krokodýl

EverEarth® Chrastítko krokodýl

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:EVEREARTH
Cena:207.00 Kč
EverEarth® Chrastítko krokodýl 2,25 (45%) 19 hodnocení

Díky tomuto chrastítku dělá dítě první sluchové zkušenosti. Hravě se navíc učí barvy a tvary. Kompaktní a robustní hračka je vhodná pro malé děti. Skýtá četné možnosti učení. Chrastítko trénuje zejména auditivní pochopení dítěte. Pohyblivé dřevěné tvary trénují motoriku. Jednotlivé dřevěné kostky jsou v zelených tónech, aby dítě mohla pomalu ale jistě posilovat chápání barev. Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit. Podrobnosti: Materiál: dřevo Podporuje motoriku Věk: od 6 měsíců.


 • Lilliputiens dětské chrastítko - Pablo
  Lilliputiens dětské chrastítko - Pablo

  Chrastítko Pablo sprostředkuje dětem prinzip akce a reakce, podněcuje jemnou motoriku a podporuje sluchové vjemy. Zatřes Pablem - uvidíte jakou radost smyslů u Vás zvuk..

  199.00 Kč
 • bieco Chrastítko s kousátky slunce
  bieco Chrastítko s kousátky slunce

  Chrastítko je zábavou. Chrastící kroužek s různými ozdobami dítě nadchne. Podrobnosti: Od 4 měsíců Upozornění Dítě si má hrát vždy pod dohledem. Kontrolujte..

  151.00 Kč
 • COPPENRATH Crochet-Rattle Elephant světle modrá BabyLucky
  COPPENRATH Crochet-Rattle Elephant světle modrá BabyLucky

  Velmi speciální dárek ze série BabyGlück: Tato světle modrá, ručně háčkovaná chrastítko je ideální pro vaše první pokusy o uchopení. Podrobnosti: Rozměry: 10 x 13 cm..

  351.00 Kč
 • VULLI Sophie la Girafe® So Pure
  VULLI Sophie la Girafe® So Pure

  Hračka pro miminka ze 100% přírodního kaučuku. Dárek na přivítanou při narození a jako talisman je žirafa Sophie klasikou již 50 let - Vaše miminko ji bude milovat...

  460.00 Kč
 • HESS tamburína Medvídek
  HESS tamburína Medvídek

  Tamburína Medvídek Číslo zboží: 14667 Velkosť: ca. 19 cm..

  205.00 Kč


Hledáte Chrastítka a hračky do ruky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné everearth®!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt