Tescoma jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux


Tescoma jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux

Venkovní aktivity | Přenášení potravin | Jídlonosiče

✅V jídlonosiči FRESHBOX přenesete pohodlně svačinu nebo oběd do školy a do zaměstnání i občerstvení na pláž nebo na piknik.  Pokrmy přenášené v jídlonosiči FRESHBOX vydrží dlouho horké nebo studené.   V čem jsou jídlonosiče FRESHBOX výjimečné?   Pokrmy přenášené v jídlonosiči FRESHBOX jsou uloženy ve třech kulatých dózách. Dózy mají vodotěsný uzávěr se silikonovým těsněním, přenášené pokrmy z dóz nevytékají. Brašna jídlonosiče je opatřena účinnou termoizolační aluminiovou vložkou, díky které si pokrmy dlouho udrží požadovanou teplotu. Vodotěsné dózy je možné používat i samostatně pro skladování potravin. Jaké mají jídlonosiče FRESHBOX další výhody?  dózy jsou vhodné do ledničky, mrazničky i mikrovlnné trouby   brašna je dodávána v atraktivní barvě „bordeaux“   je opatřena nastavitelným popruhem pro pohodlné přenášení.   Materiál: Brašna ze syntetické tkaniny, dózy z odolného plastu. Údržba: Dózy jsou vhodné do myčky. Záruka: 3 roky...TESCOMA jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux, 1,5 l

TESCOMA jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux, 1,5 l

✅Pokrmy uložené v dózách v uzavřené termobrašně si déle udrží svou teplotu – zůstávají horké či studené, při přenášení nevytékají. Dózy lze použít i samostatně pro skladování potravin v ledničce, mrazničce a ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě. Jsou opatřeny vodotěsným i vzduchotěsným uzávěrem. Dózy jsou vyrobeny z odolného plastu, opatřeny kvalitním silikonovým těsněním, odolné od -18 do +110°C,..


Tescoma jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux 4 (80%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma jidlonosic freshbox, se 3 dozami 1.5 l, bordeaux obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma jídlonosič freshbox, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux? Poradíme jak vybrat Tescoma jídlonosič FRESHBOX, se 3 dózami 1.5 l, bordeaux, z výběru eshopů.
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt